Akredytacje na Targi Książki i Mediów VIVELO

i

Autor: Canva

Dla Mediów

AKREDYTACJE

2023-10-12 14:14

Serdecznie zapraszamy do ubiegania się o akredytacje na Targi Książki i Mediów VIVELO 2024. Do udziału zapraszamy zarówno przedstawicieli mediów tradycyjnych, jak i twórców internetowych.

Wszelkie informacje na temat akredytacji dla dziennikarzy oraz twórców internetowych znajdziecie już wkrótce na naszej stronie internetowej. O akredytację będą mogli ubiegać się dziennikarze na podstawie ważnej legitymacji prasowej i osoby z udokumentowaną działalnością dziennikarską. Z kolei twórcy internetowi będą musieli spełnić określone kryteria oraz przygotować relację z wydarzenia w swoich wiodących kanałach. Wstęp na Targi jest wolny dla aktywnych twórców działających w obszarze mediów społecznościowych i podejmujących tematykę związaną z Targami Książki i Mediów VIVELO. Akredytacje są imienne i ważne przez wszystkie 4 dni Targów.

UWAGA

Rejestracja twórców internetowych prowadzona będzie wyłącznie drogą elektroniczną, za pomocą formularza na stronie internetowej. Nie będzie możliwości rejestracji podczas Targów. O terminach będziemy informować bliżej wydarzenia.