bookAwards bookAwards

Book Awards to wyróżnienie dla twórców literatury współczesnej (pisarzy, wydawców, tłumaczy i autorów okładek), których praca została najwyżej oceniona przez powołanych do jury ekspertów

CEL

Celem wręczanych podczas Targów Książki i Mediów VIVELO nagród jest wskazanie tytułów, którymi można się zachwycić. Ale i docenienie tych, którzy słowo „nasz czytelnik” zawsze wypowiadają z dumą.

KATEGORIE

Literatura obyczajowa, Literatura sensacyjna, kryminalna i thriller, Literatura faktu, Najlepsza okładka , Najlepsze tłumaczenie Wydawca roku, Nowe technologie (Audiobook, E-book, Słuchowisko)

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wydawcy, którzy chcą zgłosić swoich kandydatów w plebiscycie VIVELO Book Awards 2023 powinni do 31 marca 2023 dostarczyć wypełnione zgłoszenie w wersji elektronicznej, wraz z notką o tytule. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin znajdują się na dole strony.

Zgłoszenia przyjmowane są w kategoriach: literatura obyczajowa, literatura sensacyjna, kryminalna i thriller, literatura faktu, najlepsze tłumaczenie. Kandydaci do nagrody plebiscytu w pozostałych kategoriach: najlepsza okładka, wydawca roku oraz nowe technologie (ebook, audiobook i słuchowisko) będą wybierani przez Jury.