Finlandia na Targach VIVELO

i

Autor: Canva

DRUGA EDYCJA

Finlandia Gościem Honorowym Targów Książki i Mediów VIVELO 2024

2023-11-29 15:11

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że FINLANDIA będzie Gościem Honorowym Drugiej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO w 2024 roku. Ta współpraca, zainicjowana z Ambasadą Finlandii, pozwoli nam zaprezentować Państwu nie tylko bogactwo literatury, ale również kulturę, sztukę oraz innowacyjne metody edukacji, które są promowane w Krainie Północy.

Finlandia, kraj o niezwykłej tradycji literackiej i artystycznej, ma wiele do zaoferowania naszym gościom. Chcemy podzielić się z Państwem tą inspirującą, nordycką estetyką i dostarczyć niepowtarzalnego doświadczenia, które nie tylko odkryje tajniki fińskiej literatury, ale również wprowadzi nas w świat fińskiej kultury, gdzie sztuka, design i natura splatają się w harmonijną całość.

Podczas targów będziemy mieli przyjemność gościć wybitnych pisarzy i artystów fińskich, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami twórczymi oraz przedstawią nam swoje najnowsze dzieła. Będziemy mieli okazję uczestniczyć w spotkaniach autorskich, warsztatach twórczych oraz panelach dyskusyjnych, które pozwolą nam zgłębić tematykę fińskiej literatury i sztuki.

Ambasada Finlandii, będąc z nami partnerem w tej wyjątkowej inicjatywie, wprowadzi wszystkich w świat innowacyjnych metod edukacji, z jakimi spotykamy się w Krainie Północy. Poprzez spotkania z ekspertami, będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej na temat tego, jak Finlandia odnosi sukcesy w zakresie edukacji, stawiając na indywidualizację, kreatywność i nietradycyjne metody nauczania.

Ambasada Finlandii - logo

i

Autor: Materiały prasowe
Targi Vivelo 2024