Marek Sierocki i Sławomir Koper na Targach VIVELO w Lublinie

i

Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO

AUTORZY

Marek Sierocki, Sławomir Koper i Max Czornyj na Targach VIVELO Lublin

2024-07-02 16:08

Podczas Targów Książki i Mediów VIVELO Lublin zapraszamy do spotkań z najpoczytniejszymi pisarzami oraz osobowościami świata sztuki i mediów.

#ScenaGłówna będzie miejscem spotkań i rozmów na żywo z najbardziej znanymi nazwiskami.  W sentymentalną muzyczną podróż odwiedzających targi VIVELO zabiorą dziennikarz muzyczny Marek Sierocki i Sławomir Koper, najpopularniejszy pisarz historyczny w Polsce, autor blisko 80 książek. Porozmawiają o potańcówkach i prywatkach, z których słynął PRL, przypomną, jakie utwory muzyczne można było wtedy usłyszeć. Niektóre piosenki stały się prawdziwymi hitami tamtych lat i nie schodziły z radiowej anteny - od „Cała sala śpiewa z nami” przez „Mniej niż zero” po „Jolka, Jolka, pamiętasz”.

W strefie #Kryminał pojawi się Max Czornyj - adwokat, który praktykował prawo w Polsce i we Włoszech. Autor bestsellerowych serii kryminałów, której bohaterem jest komisarz Eryk Deryło.

Do strefy #Kryminał zaproszeni będą autorzy bestsellerowych książek kryminalnych i praktycy, aby wspólnie z czytelnikami odkrywać tajemnice, analizować dowody i zgłębiać mroczne tajemnice zakamarków ludzkiej psychiki podczas warsztatów czy paneli dyskusyjnych.