Targi Książki i Mediów VIVELO w Lublinie

i

Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO

WYSTAWCY LUBLIN

Oferta

2024-02-27 12:30

Zapraszamy do udziału w Targach Książki i Mediów VIVELO LUBLIN 7 - 8 września 2024 w Targach Lublin

Proponujemy następujące formy współpracy: 

  • sprzedaż powierzchni wystawienniczej 
  • wynajem sal konferencyjnych na spotkania B2B 
  • usługi reklamowe podczas targów 

Pełna oferta uczestnictwa w Targach dostępna jest po zalogowaniu do PANELU WYSTAWCY

Wystawcy, którzy rejestrowali się na Targi Książki i Mediów VIVELO w Warszawie mogą zalogować się do systemu bez konieczności ponownej rejestracji LOGOWANIE

Jeżeli są Państwo nowym klientem, dostęp do Panelu Wystawcy będzie możliwy po wcześniejszej rejestracji REJESTRACJA

*Wszyscy Wystawcy, którzy złożyli zamówienie na powierzchnię wystawienniczą na Targach Książki i Mediów VIVELO w Warszawie (PGE Narodowy, 16-19.05.2024) otrzymają rabat w wysokości 10% wartości netto zamówionej powierzchni.

Termin przyjmowania zgłoszeń wystawców upływa 12 lipca 2024 r.

W przypadku niestandardowych zleceń istnieje możliwość negocjowania indywidualnych warunków.

Zapraszamy do współpracy!

O Targach

Targi Książki i Mediów VIVELO to wydarzenie dedykowane zarówno miłośnikom książki w tradycyjnej formie oraz fanom technologii audio i video, jak również profesjonalistom z branży.

Podczas pierwszej edycji Targów Książki i Mediów VIVELO 2023 PGE Narodowy odwiedziło blisko 40 000 osób. Na największym stadionie w kraju stworzono 11 stref tematycznych m.in. #booktok, #gaming, #spotkajautora, #lifestyle, #mamatatadziecko, #audio czy #japonia, na których odbyło się około 100 wydarzeń towarzyszących: pokazów, warsztatów, paneli i prezentacji. Swoją ofertę licznie zaprezentowały wiodące wydawnictwa, a także księgarnie, organizacje branżowe, platformy cyfrowe oraz media tradycyjne - prasa, radio. Wydzielona została również specjalna strefa dla Agentów Literackich.

Podczas targów odbyło się ponad 550 spotkań z autorami. Spotkać można było najbardziej znane polskie nazwiska: prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Katarzynę Bondę, Katarzynę Kubisiowską czy Remigiusza Mroza, nie zabrakło również gości zagranicznych tj. Graham Masterton, Toshikazu Kawaguchi czy Harry Whittaker, syn Lucindy Riley.

Organizator

Organizatorem Targów jest Grupa ZPR Media, specjalista w dostarczaniu szeroko pojętej rozrywki, informacji i porad. Z liczbą ponad 16 milionów realnych użytkowników (Mediapanel, wrzesień 2023 r.) jest w czołówce polskich wydawców. W skład grupy wchodzą m.in.: „Super Express”, miesięcznik Murator, Radio ESKA, Eska ROCK, Radio VOX FM, Radio Plus, mjakmama.pl, poradnikzdrowe.pl, beszamel.pl, urządzamy.pl. Grupa ZPR Media pracuje na swoją renomę wszechstronnego podmiotu mediowego także działalnością eventową w zakresie organizacji imprez i koncertów a także rozwojem nowych technologii, np. w emitowanych na żywo programach na YouTube korzystając z rozszerzonej rzeczywistości.