Targi Książki i Mediów VIVELO 2024

PROGRAM TARGÓW

2023-09-28 15:28

Targi Książki i Mediów VIVELO to wydarzenie innowacyjne, wykorzystujące nowe technologie oraz media. Misją Targów jest tworzenie przestrzeni łączącej czytelników książek w tradycyjnej, papierowej książki, z odbiorcami najnowszych technologii, którzy w codziennym pędzie stawiają na e-booki czy audiobooki oraz treści publikowane przez twórców internetowych.

Aktualnie pracujemy nad bogatym programem wydarzenia, w którym na pewno nie zabraknie spotkań autorów oraz twórców z ich czytelnikami oraz odbiorcami. Podobnie jak w poprzedniej edycji planujemy podzielić wydarzenie na strefy tematyczne, w których znajdą się dedykowane sceny.

Planujemy też sporo nowości, w tym wydarzenie towarzyszące w całości poświęcone twórcom internetowym z własną nagrodą, która ma na celu przede wszystkim docenienie mniejszych twórców, których content jest wartościowy, ma walory edukacyjne lub angażuje odbiorców w pozytywny sposób. To również szansa dla młodych twórców, którzy chcą być zauważeni i powiększyć swoje zasięgi.

Lista wystawców oraz pełny harmonogram wydarzenia zostaną opublikowane na miesiąc przed Targami

PROGRAM 2024

HARMONOGRAM STREFY #EDUKACJA