Targi Książki i Mediów VIVELO 2024

PROGRAM TARGÓW

2023-09-28 15:28

Targi Książki i Mediów VIVELO to wydarzenie innowacyjne, wykorzystujące nowe technologie oraz media. Misją Targów jest tworzenie przestrzeni łączącej czytelników książek w tradycyjnej, papierowej książki, z odbiorcami najnowszych technologii, którzy w codziennym pędzie stawiają na e-booki czy audiobooki oraz treści publikowane przez twórców internetowych.

Aktualnie pracujemy nad bogatym programem wydarzenia, w którym na pewno nie zabraknie spotkań autorów oraz twórców z ich czytelnikami oraz odbiorcami. Podobnie jak w poprzedniej edycji planujemy podzielić wydarzenie na strefy tematyczne, w których znajdą się dedykowane sceny.

Nie zabraknie również nagród VIVELO Book Awards. Wręczone zostaną podczas uroczystej gali, która odbędzie się 16 maja 2024 roku. Wkrótce ogłosimy harmonogram zgłaszania pozycji do plebiscytu, skład jury itp…

Planujemy też sporo nowości, w tym wydarzenie towarzyszące w całości poświęcone twórcom internetowym z własną nagrodą, która ma na celu przede wszystkim docenienie mniejszych twórców, których content jest wartościowy, ma walory edukacyjne lub angażuje odbiorców w pozytywny sposób. To również szansa dla młodych twórców, którzy chcą być zauważeni i powiększyć swoje zasięgi.