Warszawiaki 2024 - nominacja dla Targów Książki i Mediów VIVELO

i

Autor: Materiały prasowe

GŁOSUJ NA NAS

Targi Książki i Mediów VIVELO Wydarzeniem roku? Czekamy na Wasze głosy w Plebiscycie Warszawiaki 2023!

2024-02-16 9:50

Z wielką przyjemnością informujemy, że zostaliśmy nominowani w plebiscycie Warszawiaki 2023 w kategorii WYDARZENIE ROKU! Po raz 8. mieszkańcy Warszawy wybierają to, co najlepsze w Warszawie!

GŁOSUJ NA TARGI KSIĄŻKI I MEDIÓW VIVELO

Z ogromną radością informujemy, że Targi Książki i Mediów VIVELO zostały nominowane w prestiżowym plebiscycie Warszawiaki 2023 w kategorii Wydarzenie Roku! To niezwykłe wyróżnienie dla naszej pasjonującej inicjatywy, której celem jest promowanie kultury, literatury i mediów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę i przyczynili się do tego, że Targi VIVELO znalazły się w gronie nominowanych. To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że nasza praca ma wpływ na kulturalny krajobraz Warszawy.

Jesteśmy teraz otwarci na Wasze wsparcie! Zachęcamy do oddania głosu na Targi Książki i Mediów VIVELO w plebiscycie Warszawiaki 2023. Wasza aktywność jest dla nas niezwykle istotna, ponieważ to dzięki Wam możemy kontynuować rozwijanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Głosujcie na nas, abyśmy mogli dalej inspirować, integrować i promować kulturę literacką i medialną w naszym pięknym mieście! Razem tworzymy niezapomniane chwile i wspieramy rozwój kultury. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i dołączcie do naszej pasjonującej podróży!

Głosowanie finałowe potrwa do 29 lutego br. godz. 23:59:59. Szczegóły tegorocznej edycji oraz wszyscy nominowani znajdują się na stronie WARSZAWIAKI

Z serdecznymi pozdrowieniami, Zespół Targów Książki i Mediów VIVELO.