Remigiusz Mróz

i

Autor: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Targi Książki i Mediów VIVELO za nami. Wydarzeniem zachwycił się sam Remigiusz Mróz!

2023-10-10 15:08

Najpopularniejsi autorzy z Polski i z zagranicy, influencerzy oraz podcasterzy. Targi Książki i Mediów VIVELO to wydarzenie, w trakcie którego tradycja zderzyła się z nowoczesnością. Sprawdźcie, co działo się na PGE Narodowym w dniach 18-21 maja.

Targi Książki i Mediów VIVELO zakończyły się sukcesem. Wydarzenie przyciągnęło tysiące fanów literatury i nie tylko. Wszak na PGE Narodowym doszło do prawdziwego zderzenia tradycji z nowoczesnością. Na całym terenie obiektu uczestnicy mogli spotkać nie tylko autorów bestsellerowych książek, w tym Remigiusz Mroza, Katarzynę Bondę, Katarzynę Grocholę czy będącą fenomenem ostatnich miesięcy Weronikę Annę Marczak, ale również topowych podcasterów oraz influencerów. Wśród zaproszonych gwiazd nie zabrakło Justyny Mazur, Marcina Myszki, Katarzyny Bosackiej, Natalii Sisik, Adama Mirka czy Kacpra Zembrzuckiego, znanego lepiej jako Pani Bożenka z Tik Toka. Strefy #booktok, #książkawgrze, #audio, #gaming, #mamatataidziecko, #japonia oraz #lifestyle codziennie gromadziły prawdziwe tłumy.

Loreen w Polsce 2023 - kiedy i gdzie zaśpiewa zwyciężczyni Eurowizji? [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Targi Książki i Mediów Vivelo 2023. Dzień drugi

Targi VIVELO - co się działo?

Targi Książki i Mediów VIVELO trwały od 18 do 21 maja. Przez cztery dni gościliśmy dziesiątki twórców, zaczynając od pisarzy z Polski i z zagranicy, a kończąc na influencerach, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami. Przez PGE Narodowy przewinęły się tysiące uczestników, którzy chętnie brali udział w przygotowanych przez organizatorów aktywnościach. Oprócz spotkań z autorami, goście mogli wziąć udział w turnieju FIFA, zagrać w retro gry, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w Influ Foto Budce 360, zobaczyć pokaz mieczy, poznać podstawy mangi czy nagrać swój własny podcast. Takiego wydarzenia jak Targi Książki i Mediów VIVELO nie było jeszcze nigdy! 

Ale poważnie mówiąc - brawa dla targów VIVELO. To było najlepiej zorganizowane podpisywanie, na jakim byłem - napisał Remigiusz Mróz.

Pełną relację znajdziecie w mediach społecznościowych VIVELO.

Źródło: Targi Książki i Mediów VIVELO za nami. Wydarzeniem zachwycił się sam Remigiusz Mróz!