Ruszyły zgłoszenia do VIVELO Top Creators

i

Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO

VIVELO Top Creators – zgłoś się już teraz lub daj szansę ulubionym twórcom internetowym

2024-03-11 8:26

Ruszyły zgłoszenia do VIVELO Top Creators. Kto może się zgłosić? Jak zgłosić swojego ulubionego twórcę? Gdzie i kiedy odbędzie się finał plebiscytu? Kto może zostać Comfort Person? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykule.

LINK DO ZGŁOSZEŃ VIVELO TOP CREATORS

„Zasięgi to nie wszystko, liczy się content”

Ruszają zgłoszenia do VIVELO Top Creators. Twórcy mogą zgłosić samych siebie, a obserwatorzy – swoich ulubionych twórców. To plebiscyt, w którym mają zostać docenieni twórcy jakościowi, tacy, dla których nie liczą się tylko zasięgi, ale też treści, którymi dzielą się ze światem. Chodzi o pokazanie tych mniejszych twórców, których warto obserwować, bo dzielą się ze światem czymś unikalnym i wartościowym. Finałowa Gala odbędzie się 19 maja na PGE Narodowym w ramach VIVELO Content Creators - wydarzenia towarzyszącego Targom Książki i Mediów VIVELO.

Kategorie VIVELO Top Creators:

·       Parenting

·       Foodie

·       Bookmedia

·       Education

·       Beauty stage

·       POV

·       Content Leaders

·       Podcast

·       Comfort Person

Kto może wziąć udział w VIVELO Top Creators?

Każdy, kto tworzy na co najmniej jednym kanale w mediach społecznościowym, m.in. Instagram, Facebook, YouTube lub TikTok lub tworzy podcasty publikowane na kanałach streamingowych. Uczestnikiem może być zarówno sam twórca jak i kanał prowadzony przez wielu twórców. Do konkursu zgłaszać się można samemu, zgłaszać mogą fani.

Zgłoszenia do 31 marca 2024 r.

Jak zgłosić siebie lub ulubionego twórcę do VIVELO Top Creators?

Wystarczy kliknąć w ten link VIVELO Top Creators i wybrać przycisk z odpowiednią kategorią. Tam również można znaleźć regulamin plebiscytu. Pamiętaj, że przy zgłoszeniu konieczne jest dodanie zdjęcia, które w przypadku nominacji znajdzie się na stronie głosowania i nie będzie możliwości podmiany na inne!