Targi Książki i Mediów VIVELO - strefy

i

Autor: Targi Książki i Mediów VIVELO

Zapoznaj się ze strefami tematycznymi Targów VIVELO Lublin

2024-06-12 14:36

Na terenie obiektu Targi Lublin zaplanowano atrakcyjne strefy tematyczne. Bogaty program wydarzeń towarzyszących skierowany jest do szerokiej publiczności – zarówno do miłośników popularnych gatunków literackich, koneserów literatury ambitnej oraz odbiorców literatury Young Adult. Program wydarzenia zostanie ułożony w taki sposób, aby przez dwa dni odwiedzający mogli wybierać spośród propozycji skrojonych na miarę dla każdej grupy docelowej.

Strefa #Kryminał będzie połączeniem praktycznej wiedzy z intrygującą rozrywką, gdzie uczestnicy będą mogli doświadczać kryminalnych historii na różne sposoby. Strefa, do której zaproszeni będą autorzy bestsellerowych książek kryminalnych, praktycy oraz czytelnicy, aby wspólnie odkrywać tajemnice, analizować dowody i zgłębiać mroczne tajemnice zakamarków ludzkiej psychiki podczas warsztatów czy paneli dyskusyjnych.

Głównym celem strefy #Psychologia jest stworzenie przestrzeni, w której miłośnicy literatury będą mieli okazję poznać głębiej mechanizmy rządzące ludźmi oraz fascynujący świat emocji i ludzkiej psychiki. Gośćmi będą specjaliści i autorzy książek z zakresu psychologii.

Strefa #SpotkajAutora będzie miejscem spotkań i rozmów na żywo z autorami a także będzie przestrzenią, gdzie odbędą się panele dyskusyjne z twórcami internetowymi w ramach VIVELO Content Creators.

Strefa #Dziecko to miejsce, gdzie najmłodsi będą mogli się miło spędzić czas podczas wizyty na targach. Strefa ta nie tylko będzie zachęcała do czytania, ale również oferowała kreatywne warsztaty, interaktywne gry oraz edukacyjne zajęcia, które rozwijają umiejętności dziecka w sposób zabawny i angażujący.