Finał VIVELO Top Creators 2024

i

Autor: Filip Majewski

Zwycięzcy VIVELO Top Creators wybrani!

2024-05-23 11:38

VIVELO Content Creators było to 4-dniowe wydarzenie towarzyszące Targom Książki i Mediów VIVELO w całości poświęcone twórcom internetowym! Na wyjątkowej scenie na płycie PGE Narodowego spotkać można było takie osobowości jak Julia Żugaj, dr Adam Mirek, Przemek Kucyk, Klaudia Leclerq ASMR, Prawo Marcina, Ewelina Ross, PKSistersmusic czy ulubione autorki wydawnictwa Niezwykłe oraz twórców ze świata bookmediów.

VIVELO Top Creators. Plebiscyt, w którym liczą się treści

Plebiscyt VIVELO Top Creators skierowany był do każdego, kto tworzy na co najmniej jednym kanale w mediach społecznościowych, m.in. Instagram, Facebook, YouTube, TikTok lub tworzy podcasty publikowane na kanałach streamingowych. W niedzielę 19 maja na PGE Narodowym nastąpiło wyłonienie laureatów w każdej   z kategorii: Parenting, Foodie, Bookmedia, Education, Beauty stage, POV, Content Leaders, Podcast oraz Comfort Person.

Oto lista zwycięzców w pierwszej edycji VIVELO Top Creators

Beauty Stage

Na Piękne Włosy

Parenting

Owies i len

Foodie

Stewunia

Bookmedia

Zocharett

Education

Baba Od Polskiego

POV

Mili0nerka

Content Leaders

Facetka Od Reklamy

Podcast

Joanna Gutral

Comfort Person

Efi

Ostatnia z kategorii - Comfort Person - całkowicie pozostawała w rękach internautów.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

– Nagradzanie twórców za jakość treści, a nie za zasięgi, ma fundamentalne znaczenie. To właśnie kreatywność, oryginalność i wartość merytoryczna powinny być najważniejsze. Nagrody takie są ważnym uznaniem dla twórców, motywują do dalszego rozwoju. Dobry content ma to do siebie, że prędzej czy później poniesie się szerzej, ale najważniejsze, żeby był tworzony z pasją.

- mówi dr Adam Mirek, popularyzator nauki, juror plebiscytu VIVELO Top Creators.